Aktualności‎ > ‎

Co się u nas działo?

opublikowane: 3 sie 2014, 03:06 przez Stowarzyszenie Tęcza   [ zaktualizowane 3 sie 2014, 03:08 ]
Oj, działo się działo......!
W dniu 30.03.2014r odbyło się spotkanie sprawozdawcze na którym jednogłośnie zatwierdziliśmy sprawozdania za rok ubiegły.
W dniu 08.06. 2014r. na świeżym powietrzu na Quadowisku  świętowaliśmy Dzień Dziecka - kiełbaski , lody i te pyszne ciasta .... (mamy powinny wydać książkę kucharską  by Pani z kuchennych rewolucji miała się od kogo uczyć:).
Trwała organizacja realizacji dwóch projektów.
Otrzymywaliśmy darowizny i odpisy 1 %
Odbył się wyjazd sportowo - rekreacyjny nad zalew w Chotowej
 Podejmując uchwałę doprecyzowaliśmy nazwę Stowarzyszenia, które brzmi: "Stowarzyszenie"Tęcza" na Rzecz Osób Niepełnosprawnych" ;
by  określić skąd jesteśmy podajemy adres 38-242 Skołyszyn 222 mimo, ze nie jest to integralną częścią nazwy.
W najbliższym czasie czekają nas warsztaty wyjazdowe do Pilzna, oraz wycieczka do Szczawnicy.